Evden eve e

Evden eve e

Rhoncus ac,ee lacinia, nisl. Aliquam eeeegravida massa eu arcu.

Evden eve ee

Sedgdfgdfgfg eee fdfg

Evden eve ee

Dfdsfdsfdsfdf eee

Skibbe: Şansımız açık
 Avrupa'dan Atina'ya azınlık uyarısı
 Sigaradan ölüme rekor tazminat
El Zeydi'nin kaderi bugün belli oluyor
 Baykal: Başbakan krizi yok sayıyor
 Milan istediğini aldı: 1-1
 Ekonomik tedbir paketi yasalaştı
 Ekonomik önlemler paketi yasalaştı
 Derbi ve tur Eczacıbaşı'nın: 3-2
 Şans Topu çekildi

Hitler sofra adabını bilmiyormuş

Adolf Hitler'in sofra adabını bilmediği ve mide şişkinliğinden mustarip olduğu ortaya çıktı.

Telegraph gazetesinin haberine göre, "Führer"in bu bilinmedik yönleri, 2. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru sığınakta birlikte olduğu üst düzey bir Nazi subayı tarafından kaleme alındı.

İngiltere'de bir evde yapılan temizlik sırasında ortaya çıkan belgelerin bu Nazi subayı tarafından bir İngiliz ajanına verildiği tahmin ediliyor.

Üzerinde "48 saat içinde imha edilmesi" uyarısı yer almasına rağmen bugüne kadar saklanan bu belgeler "Führer"in sığınaktaki günlük yaşamına, Rudolp Hess'e olan hayranlığına ve eşcinsel olduğu iddialarına ışık tutuyor.

1945 Mayıs tarihli belgelere göre, günlük yaşamında Adolf Hitler'in sofrada tırnaklarını yeme ve sinirlendiğinde işaret parmağıyla bıyığını kaşıma alışkanlığı bulunuyor. Çok hızlı ve mekanik bir şekilde yemek yiyen Hitler, sigara kullanmıyor ve larenjiti olduğu için huzurunda sigara içilmesine izin verilmiyor.

Hitler'in deli olduğuna ikna olan Nazi subayı, notlarında küçük bir kızın annesine Hitler için "Anne, bu deli bizim halılarımızı da mı yiyecek?" sorusuna yer vermiş. Hitler'in çok fazla kek tükettiğine de notlarda değiniliyor.

Sofrada yapılan sohbetin Hitler üzerinde bir müzik etkisi yarattığını ve diktatörü rahatlattığını yazan subay, Hitler'in, meydanlarda yaptığı sert konuşmalara rağmen daha normal zamanda ağır başlı bir tonda konuştuğuna dikkati çekiyor.

Gece olunca özel odasına çekilen Hitler'in burada bitki çayını içtiği ve gramofon dinlediği belirtilen belgelerde, Hitler'in çoğu zaman itibar ettiği bazı kadınlarla inzivaya çekildiği ve bu kadınlarla ilişkisinin platonikten öteye geçmediği ifade ediliyor.

Hitler'in, Nazi Almanyası'nın önde gelen isimlerinden SS subayı Rudolph Hess'i bir kardeş gibi sevdiği belirtilen belgelerde, Hitler'in, Hess'in İskoçya'ya gitmesinden sonra üzüldüğüne dikkat çekiliyor.

Nazi Almanyası'nın Propaganda Bakanı Joseph Goebbels'in etkili teknikleri sayesinde de Hitler'in, "savaş biliminde" istisnai bir yetenek olduğuna inanmaya başladığı bu belgelerde ifade ediliyor.

Richard Westwood-Brookes adlı bir müzayedecinin elinde bulunan belgelerin, 5 Martta satışa sunulacağı bildirildi.